MYCAT ACTİVE CARBONLU BENTONİT KEDİ KUMU 10LT

MYCAT ACTİVE CARBONLU BENTONİT KEDİ KUMU 10LT


Ürün Kodu
ST07513
Barkod
8681030129521
Marka
MYCAT
Koli Adedi
12
Stok Durumu
Stokda Yok

MyCat Bentonit Kedi Kumu, koku ve sıvı emme kapasitesi çok yüksen olan özel bir bentonit madeninden üretilmiştir. Bentonit sıradan kumlara göre daha az atık oluşturarak uzun süreli ve ekonomik kullanımını sağlar. Aktif karbon taneleri kötü kokuları daha hızlı ve fazla emerek ferah bir ortam oluşmasında etkin rol oynar. Tamamen doğal Bentonit’in içerisinde hiçbir toksit madde bulunmamaktadır. İçerisindeki minerallerin geometrik yapıları sayesinde yüksek sıvı emme kapasitesine sahiptir. Bu sıvı emme kapasitesi hızlı ve en iyi topaklanmayı sağlamaktadır. Doğal Bentonit’in süper sıvı emme özelliği sayesinde hızlı bir şekilde dayanıklı ve temizlenmesi kolay güçlü topaklar oluşturur.

Kullanım Önerileri: Kedinizin tuvalet kabını 7cm yüksekliğe ulaşana kadar kedi kumu ile doldurunuz.

Düzenli olarak kedi kumu kabındaki katı atıkları bir kürek yardımıyla alarak kedinizin tuvalet kabının temiz kalmasına özen gösteriniz.

Topaklaşmış, kirlenmiş kedi kumunuzu tuvalete değil, mutlaka çöpe atınız.

Eksilen kum miktarını düzenli olarak 7 cm’ye tamamlayınız.

Kedinizin tuvalet kabını belirli aralıklarla boşaltıp yıkayarak temizleyiniz. (tavsiye edilen zaman aralığı 15 gün)

Kedinizin tuvalet kabını sallayarak ince tanelerin kutunun altına düşmesi sağlandığı taktirde, üstte kalan iri taneler ise kedinizin patilerinin ve tüylerinin arasına girip yapışmaz. Böylelikle evinizin içine taşınmaz. Altta kalan ince taneler ise maksimum topaklanmayı ve ekonomik kullanımı sağladığı gibi, kutunun altının çamur olmasını engeller.


BENZER ÜRÜNLER